Передумали: У Руслана Коцаби забрали "Аахенську премію миру"

news-image: Передумали: У Руслана Коцаби забрали "Аахенську премію миру"
8 травня стало відомо, що журналісту Руслану Коцабі присудили Аахенську премію миру за "сміливу боротьбу за мир та діалог на Сході України".

Втім, за інформацією журналіста Дениса Казанського, напередодні представники громадської організації "Аахенська премія миру" вирішили її забрати. Причина — антисемістські вислови Коцаби. Об этом сообщает nefttrans.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, мова йде про відеоблог журналіста, опублікований 22 червня 2011 року — у річницю нападу нацистської Німеччини на СРСР. У своєму виступі на єврейському цвинтарі Івано-Франківська Коцаба розмірковує про жертв війни, провину і примирення. За словами Коцаби, вреї "як барани" йшли на страту в 1941 році, бо відчували свою провину за комунізм, Маркса і Троцького.

"Вони відчували, що несуть певну кару за те, що вони виплодили нацизм, виплодили комунізм, Леніна, Маркса, Енгельса, всяких Бланків, Троцьких, Каменевих..., — розповідає Коцаба, стоячи навпроти пам’ятника жертвам Голокосту.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/peredumaly-u-ruslana-kocaby-zabraly-aahensku-premiyu-myru.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя