Активісти презентували кампанію «#Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?»

Активісти презентували кампанію «#Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?»
Кампанія направлена на визначення позиції партій, кандидати яких балотуються до Європарламенту, щодо Криму Об этом сообщает women-party.in.ua со ссылкой на СМИ.


13 травня активісти міжнародного руху за деокупацію Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA напередодні виборів до Європарламенту у прес-центрі ІА «Главком» (Шовковична, 8/20) презентували кампанію» #Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?».


Вона направлена на визначення позиції партій, кандидати яких балотуються до Європарламенту, з наступних питань: Чи буде партія підтримувати деокупацію Криму? Чи підтримуватимете відновлення територіальної цілісності України? Чи підтримуватимете продовження санкцій проти Російської Федерації? Яка позиція партії щодо захисту прав людини в Криму? Яка позиція партії щодо захисту колективних прав кримськотатарського народу?


Спікери розказали про методи, цілі і завдання кампанії.


Спікери: — Ескендер Барієв – активіст міжнародного руху за звільнення Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA, Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру; — Сергій Пархоменко – активіст міжнародного руху за звільнення Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA, директор Центру зовнішньополітичних досліджень.
Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/aktivisti-prezentuvali-kampaniyu-jevroparlament-kandidati-skazhit-chiy-krim-593125.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя