Вперше у Львові відбудуться екскурсії хорами Собору Св. Юра

Як повідомляє прес-служба ЛМР, 12 та 13 липня під час фестивалю ʺНіч у Львовіʺ поціновувачі мистецтва та історії міста матимуть унікальну нагоду побачити інтер’єр Архикатедрального Собору Св. Юра УГКЦ з висоти хорів.

Вперше у Львові відбудуться екскурсії хорами Собору Св. Юра


Хори — це та частина Святоюрського комплексу, яка не завжди доступна туристам, але цього разу вони отримають нагоду відкрити для себе і цю локацію. Об этом сообщает accessible.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺТаким чином, з висоти можна буде більш цілісно сприйняти архітектурні особливості величного собору, який є перлиною сакральної архітектури міста. Такий екскурсійний досвід є новим, але у майбутньому хори будуть відкриті для туристівʺ, — розповіла координаторка паломницько-туристичного напрямку БО ʺФундація Духовного Відродженняʺ ЛА УГКЦ Уляна Крись.


ʺПід час „Ночі у Львові“ екскурсії відбуватимуться 12 та 13 липня з 19.30 год. до 21.00 год. Одна екскурсія триватиме 30 хвилин. Гідом буде диякон собору св. Юра Андрій Салабай, який знає про Святоюрський комплекс надзвичайно багато цінної інформації. Ми вперше відкриваємо такі екскурсії, щоб люди могли побачити, що є у храмі, і дізнатися більше історії. Пропонований маршрут — це ексклюзив. Раніше туристи не мали змоги там бувати. У туристичній групі може бути 5−10 осіб, адже на хорах не дуже багато місця. Хочеться, щоб це було комфортно і доступноʺ, — розповіла Уляна Крись, координаторка паломницько-туристичного напрямку БО ʺФундація Духовного Відродженняʺ ЛА УГКЦ.


Директор БО ʺФундація Духовного Відродженняʺ ЛА УГКЦ диякон Ігор Колбасюк повідомив, що головна мета екскурсій, як і інших благодійних проектів ʺФундаціїʺ — благодійна.


ʺЦі хори використовують за прямим призначенням. Маємо Митрополичий хор, молодіжний та аматорський. Відтак раніше тільки ці 3 хори мали сюди доступ, і цю локацію використовували суто за призначенням. Можливо тому, що не було ким організувати, або можливо через те, що не мали такої ідеїʺ, — підкреслив диякон Архикатедрального Собору Св. Юра Андрій Салабай, гід, який проводить екскурсії.


Для того, щоб відвідати екскурсію, потрібно буде зареєструватися за номером телефону: 097 702 77 17.


Згодом такі екскурсії будуть звичними. З понеділка, 15 липня, таку екскурсію можна буде відвідувати за попередньою реєстрацією

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/vpershe_u_lvovi_vidbudutsya_ekskursii_horamy_soboru_sv_yura_320771.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя