На Рівненщині почався сезон полювання

Фото ілюстративне


У неділю, 3 листопада, на Рівненщині стартував сезон полювання на хутрових і парнокопитних. Дні полювання визначають користувачі мисливських угідь, відповідно до чинного законодавства. Об этом сообщает chronograf.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування тварин, а також дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю.

У разі використання під час полювання собак мисливських порід або інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.Усі документи мисливець зобов’язаний мати при собі під час полювання, транспортування чи перенесення впольованого. Їх потрібно пред’являти на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства і полювання.


Тривалість сезону полювання:


до кінця грудня: на самців і самок козулі, самок оленя плямистого, самок кабана та їх молодняк, який може самостійно існувати;


до кінця січня: на зайця-русака, самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк, який може самостійно існувати;


до кінця лютого 2020 року: на лисицю та єнотоподібного собаку.


За порушення правил полювання передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. За дотриманням цих норм в області стежитимуть спеціальні рейдові групи.


Додамо, що нині на Рівненщині зареєстровано 79 користувачів мисливських угідь.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/na_rivnenshchyni_pochavsya_sezon_polyuvannya_241871.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя